购买 TS15P06G-K-D2G | TS15P06G-K-D2G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TS15P06G-K-D2G
TS15P06G-K-D2G
TS15P06G-K-D2G
仅供参考
零件编号 TS15P06G-K-D2G
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 BRIDGE RECT 1P 800V 15A TS-6P
送货服务
TS15P06G-K-D2G参数
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)800 V
电流 - 平均整流(Io)15 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.1 V @ 15 A
电流 - 反向泄漏@Vr10 µA @ 800 V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
供应商设备包TS-6P
TS15P06G-K-D2G Packaging
Insepction
TS15P06G-K-D2G FAQ
  • 1. How to order TS15P06G-K-D2G on Heisener?
  • 3. Are the TS15P06G-K-D2G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TS15P06G-K-D2G?
TS15P06G-K-D2G 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。